O NAS

MP Architektura Wnętrz to kobiecy duet, który znakomicie się uzupełnia. Połączyła nas pasja i studia w zakresie projektowania wnętrz i wzornictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Nasza pracownia architektoniczna mieści się w Bydgoszczy , ale projekty realizujemy na terenie całego kraju.

 

Poznajmy się bliżej:Paulina Tracz

Jak stworzyć wnętrze funkcjonalne i estetyczne? Nie trać czasu, by o tym myśleć. Zaproś do współpracy Paulinę Tracz. Przekonasz się, że połączenie Twoich oczekiwań i oryginalny finał idą w parze. Paulina wykorzystuje swoje umiejętności i znajomość aktualnych trendów. Dzięki któremu sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom.Martyna Ormińska

Czas wykonać wizualizację Twoich oczekiwań. Zajmie się tym Martyna. Przywiązuje dużą wagę do każdego detalu. Dzięki temu jej prace idealnie oddają to, co jeszcze niedawno znajdowało się jedynie w strefie marzeń. Zobaczysz projekt 3D pomieszczenia, który jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

 

Czym się zajmujemy?

Trafiają do nas Klienci, którzy chcą stworzyć przestrzeń idealną do zamieszkania, pracy lub spędzania wolnego czasu. Zajmujemy się aranżacją wnętrz. Realizujemy wyjątkowe projekty całych mieszkań, domów lub poszczególnych pomieszczeń. Wykonujemy wizualizacje 3D. Tworzenie projektu dla Klienta to suma działań artystycznych (dobór wzorów, kolorów, styli) i technicznych (pomiary, sprawdzanie i ustawianie).

 

W czym Ci pomożemy ?

  • Rozpoznamy Twoje potrzeby. To pierwszy krok w projektowaniu wnętrz, w których poczujesz się dobrze.
  • Zainspirujemy Cię projektami. Na tym etapie poziom kreatywności sięga zenitu. Dlatego często zdarza się, że pierwszy projekt zacznie różni się od końcowego.
  • Opracujemy układ funkcjonalny w programie 3D. Dzięki stworzonym projektom pomieszczeń, wyobrazisz sobie wygląd przyszłego mieszkania, domu lub biura.
  • Detale, światło, materiały – te wszystkie elementy wpływają na klimat w projektowanym wnętrzu. Każdy z nich ma znaczenie, gdyż realizuje Twoje oczekiwania.
  • Stworzymy rysunki poglądowe. Na ich podstawie ekipy remontowe zrealizują wizualizacje w rzeczywistości. Unikniesz np. niepraktycznej lokalizacji gniazdek, włączników i innych elementów wyposażenia.
  • Użyte w projekcie materiały oraz elementy wykończeniowe, otrzymasz w podstawowym kosztorysie w formie tabelki z linkami.

 

Skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy przestrzeń, w której chce się BYĆ!